Menu

GENEL FİZİKİ VE PERSONELLİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

R esepsiyon Hizmetleri Müşterilerimizin personeli ve ziyaretçilerinin yoğun olarak kullandığı resepsiyon alanlarında güvenlik görevlileri tarafından gizlilik ve güvenlik ön planda tutularak giriş kontrol, resepsiyon ve müşteri hizmetleri kombinasyonundan oluşan hizmetler sunulur.

1

G iriş ve Nokta Kontrolleri Hizmet verilen tesislerin tüm giriş çıkışlarında ve daha önceden belirlenmiş güvenlik zafiyeti mevcut olan noktalarda eğitimli ve deneyimli güvenlik personellerimiz tarafından araç ve insan trafiğinin kaydı tutulur, gerekli arama ve kontroller yapmak suretiyle güvenlik sağlanmaktadır.

2

D evriye Hizmeti Nokta kontrollerinin dışında noktalar arasında oluşabilecek riskleri en aza indirmek amacıyla, yaya ve araçlı olarak (bisiklet, Ginger, ATV veya otomobil) yapılan kontrolleri kapsar.

3

G üvenlik Otomasyon Yönetimi Hizmet verilen tesislerdeki yangın ve alarm ihbar sistemleri ve güvenlik kameralarının 24 saat boyunca kesintisiz olarak izlenmesi, olağanüstü durumlarda uygun yönlendirmelerle gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması çalışmalarıdır. Herhangi bir hırsızlık girişimi, şüpheli paket vb. olaylarda olay yerindeki güvenlik görevlisi uyarılır ve aksiyon alınır. Şirketimiz aşağıda listelenen hizmetleri müşterilerine standart paket olarak ücretsiz sunmaktadır. Hizmet almadan bu hizmetleri talep eden müşterilerimize ise belirli bir ücret karşılığında verilmektedir.

4